Аромалампа, ультразвукова LA 35, Beurer (Бойрер)

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ультразвуковий освіжувач повітря LA 35, Beurer (Бойрер)
Арома-лампа LA 35 створює затишну атмосферу та допомагає наповнити кімнату приємними ароматами. Пристрій забезпечує легке зволоження повітря і гармонійне освітлення для будь-якого інтер’єру.
Переваги використання
- ультразвукове мікро-розпилення для дрібних крапель;
- двоступеневе LED освітлення з м’яким світлом;
- стильний дизайн із тканинним покриттям;
- енергозбереження та малошумна робота;
- підходить для ароматизації водорозчинними оліями;
- автоматичне вимкнення при порожньому резервуарі;
- компактні розміри для кімнат до 20 м2;
Рекомендації для використання
- додавати лише водорозчинні ароматичні олії;
- залишати резервуар заповненим для безперервної роботи;
- очищати пристрій після кожного використання;
- використовувати у приміщеннях до 20 м2 для оптимального ефекту;
- вмикати двоступеневе освітлення для створення затишної атмосфери;
Характеристики
- об’єм резервуара: 120 мл;
- потужність: 12 Вт;
- двоступеневе розпилення;
- тканинний верхній чохол;
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Beurer |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | З тканинним чохлом |
| Потужність | 12 Вт |
| Автоматичне вимикання | Да |
| Розмір в упаковці (ВхШхГ) (см) | 10 х 10 х 9 см |
| Вага приладу (кг) | 0,24 |
| Вага приладу в пакованні (кг) | 0.31 |
| Розмір приладу (ВхШхГ) (см) | 10 х 10 х 9 см |
| Розміри приладу в пакованні | 12 х 11 x 11 см |
| Кількість режимів | 2 |
| Макс. розмір приміщення | до 20 м2 |
| Об'єм резервуара | 120 мл |
| Роз'єм USB | Да |
| Ультразвукова технологія зволоження | Да |
| Функція розпилення, що вимикається підсвітка | Да |
| Ароматерапія | Да |
| Різнобарвна світлодіодна підсвітка | Да |
| Тип товару | Ультразвуковий освіжувач повітря |
- Ціна: 3 439 ₴

