Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Двоспальне електричне простирадло з підігрівом Бойрер UB 90, 150 х 80 см
Це електричне простирадло від Beurer — надійний медичний пристрій, створений для цілеспрямованої теплової терапії. Воно використовується в реабілітаційних центрах, клініках чи вдома для зняття м'язових спазмів, розслаблення та покращення кровообігу.
Переваги використання
Ця електропростинь — це високотехнологічний прилад для контролю температури. Він оснащений двома окремими зонами для тіла і для ніг. Кожну зону можна налаштувати на один з 9 температурних режимів. РК-перемикач забезпечує легке керування. задайте точну температуру і простирадло підтримуватиме її. Це ефективно для фізіотерапевтичних процедур. Функція швидкого нагріву дозволяє отримати потрібну температуру за хвилини.
Характеристики
- габарити: 150 х 80 см;
- зон нагріву: 2;
- температурних режимів: 9 у кожній зоні;
- потужність: 60 Вт;
- матеріал: фліс + бавовна;
- система безпеки: Beurer (BSS), з функцією автоматичного вимкнення та захистом від перегріву;
- додаткові можливості: ECO-контроль, індикатор споживання електрики;
- догляд: знімний перемикач, можна прати в машинці при 30°C.
Купити електропростирадло Beurer UB 90 можна в магазині Укрмед.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Beurer |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність | 60 Вт |
| Система безпеки Beurer | Так |
| Екоконтроль | Так |
| Швидкий нагрів | Так |
| Автоматичне вимикання | Да |
| Розмір в упаковці (ВхШхГ) (см) | 39,5 х 11,5 х 37,5 см |
| сумісність зі смартфоном | Немає |
| Назва приладу | Електричне простирадло |
| Розмір приладу (ВхШхГ) (см) | 150 х 80 х 1 см |
| Функція таймера | Да |
| Мобільний застосунок | Немає |
| Під'єднується до смартфона | Немає |
| Матеріал підкладки | Фліс |
| Інформаційний дисплей із підсвіткою | Да |
| Сертифікат якості OEKO-TEX | Да |
| Кількість температурних режимів | 2 x 9 |
| Роздільне налаштування зон обігрівання | Да |
| М'яка плюшева тканина | Немає |
| Для 2 осіб | Немає |
| Автоматичне перемикання режиму | через 3 години, з рівня 7/8/9 на рівень 6 |
| Окреме обігрівання в зоні ніг | Да |
| Світлова індикація перемикання | Да |
| Сумісність із застосунком Beurer CosyNight | Немає |
| Повітропроникний матеріал | Да |
| Можна прати вручну | Да |
| Розмір | 150 х 80 см. |
| Тип товару | Електричне простирадло |
| Матеріал | Бавовна та фліс |
- Ціна: 1 ₴









