Медичний пластир Medipore 3М, 10см * 10м, м'який хірургічний з лайнером

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Хірургічний пластир на нетканій основі Медіпор 10см-10м.
Це універсальний засіб, який забезпечує міцне прикладання до шкіри, з легкою, безболісною заміною. Еластичність пластиру, дозволяє уникнути травматизації, при набряках поруч із раною чи під час активного руху. Гіпоалергенний матеріл не викликає подразнень та не приємних відчуттів. Перфораційні лінії 5 см, дозволяють зручний та легкий поділ. Не перешкоджає повітрообміну і не залишає залишків на тілі.
Особливості
- Medipore це нетканий поліестер;
- Зручне використання завдяки перфорації;
- Адаптується до потрібної форми;
- Виготовлено з нешкідливих для здоров'я матеріалів;
- Пориста структуру;
- Тип медичний фіксуючий пластир;
- Виробник 3М;
- Довжина 10м;
- ширина 10 см;
Сфера використання:
- Фіксація різноманітних пов'язок;
- Для закріплення медичних приладів;
- Використовується для покриття і захисту різних типів ран;
- Захист від тертя;
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | 3М |
| Довжина | 100 см |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Основа | Неткана |
| Особливості | Повітропроникність |
| Стерильні | Так |
| Фасовка | Котушка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Ширина | 10 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 10 см х 10 м |
| Тип товару | Пластир хірургічний |
- Ціна: 437,88 ₴
