Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пластина для двокомпонентного калоприймача Колопласт Сенсура Клік Ікспро Конвекс Лайт 11015, 40 мм., 15-23 мм.
Виготовлена з урахуванням потреб користувачів, забезпечує максимальну фіксацію і комфорт.
Переваги використання COLOPLAST 11015:
- Складається з двох частин: темний стійкий до ерозії, абсорбує надлишок вологи, а світлий надійно фіксується на тілі та запобігає протіканням;
- Нетканий матеріал підкладки, забезпечує комфорт та безпеку протягом тривалого періоду використання;
- Високий рівень захисту завдяки системі SenSura X-pro;
- Багатошаровий фільтр, зменшує ризик здуття, контролює обсяг газів всередині мішків та усуває неприємний запах;
- Зручне та швидке випорожнення, відбувається за допомогою застібки Hide-away;
- Вільна частина випускного отвору можна легко приховати під калоприймач;
Особливості:
- Фланцеве кріплення 40 міліметрів;
- Діапазон отворів для вирізання: від 15 до 23 мм.;
- Спеціальне "вушко" дозволяє з легкістю видалити пластину;
- Розподілена на 5 гнучких зон;
- В 1 упакуванні налічується 5 шт.;
- Підходить до мішків: з діаметром 40 міліметрів;
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Coloplast |
| Країна виробник | Данія |
| Максимальний діаметр | 23 мм |
| Мінімальний діаметр | 15 мм |
| Наявність фільтра | Так |
| Тип | Калоприймач |
| Тип стомийной системи | Двокомпонентний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр фланця | 40 мм |
| Отвори для вирізання, мм | 15-23 |
| Тип товару | Пластина для стоми |
| Основні | |
| Код Маріон | 716583 |
- Ціна: 1 492 ₴

