Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пластина для двокомпонентного калоприймача Колопласт Сенсура Клік Ікспро 10035, 60 мм., 10x55 мм.
Це інноваційний продукт, створений, щоб допомогти людям зі стомою підтримувати комфорт і безпеку під час використання калоприймача. Ця пластина дозволяє забезпечити надійне кріплення до тіла і зменшити ризик виникнення неприємних ситуацій.
Переваги використання COLOPLAST 10035:
- Розроблений з урахуванням фізіології тіла, цей калоприймач має ідеальну форму та розмір для забезпечення зручного та надійного кріплення. Його багатошаровий фільтр не тільки запобігає набряку мішка, але й контролює об'єм газу та видаляє запахи, створює максимальний комфорт та безпеку при довготривалому використанні;
- Система застібки Hide-away® дає змогу швидко та легко спорожнювати мішок та дозволяє зробити випускний отвір невидимим, заховавши його під нетканою оболонкою калоприймача., забезпечуючи ще більший комфорт та конфіденційність;
- Механізм з'єднання Click® (Клік) гарантує міцне з'єднання між мішком та пластиною, а багатошаровий фільтр знижує ризик набряку стомічного мішка. Все це робить використання калоприймача зручним, безпечним та ефективним;
Характеристики:
- Фланцеве кріплення 60 міліметрів;
- Діапазон отворів для вирізання: від 10 до 55 мм.;
- Є виступи так звані "вушка", які можуть слугувати для поясного закріплення;
- Рекомендовані для: стоми, яка виступає над шкірою;
- Coloplast 10035 підходить до мішків: з діаметром 60 міліметрів;
- В 1 упакуванні 5 шт.;
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Coloplast |
| Країна виробник | Данія |
| Максимальний діаметр | 55 мм |
| Мінімальний діаметр | 10 мм |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Калоприймач |
| Тип стоми | Колостома |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр фланця | 60 мм |
| Отвори для вирізання, мм | 10-55 |
| Тип товару | Пластина для стоми |
- Ціна: 1 126 ₴

