Дезінфекційні засоби для обробки рук (антисептики)
Чисті руки без компромісів: як вибрати ідеальний антисептик?
Чистота та стерильність — база медичних сервісів, стоматклінік, тату-салонів та косметологічних кабінетів. А з приходом пандемії у 2020 році потреба у забезпеченні стерильності виросла й в інших громадських місцях. Тому зараз вже складно уявити відділення банку, магазин чи перукарню без антисептиків для рук. Адже саме вони допомагають підтримувати чистоту. А ще мінімізують ризики передачі мікробів.
Засоби для обробки рук зараз є незамінними помічниками у підтримці гігієнічних норм. Вони особливо корисні:
- у досягнення стерильності;
- у період сезонних вірусів;
- у місцях, де немає можливості помити руки (наприклад, у транспорті);
- при догляді за дітьми або хворими;
- після контакту з забрудненими поверхнями чи зараженими людьми (навіть потенційно).
Саме тому вони давно вийшли за межі лікарень. І все частіше з’являються в побуті. Але який засіб обрати, щоб він був ефективним і безпечним? Читайте далі.
Антисептичні засоби: різниця форматів
Засоби для дезінфекції рук існують в різних формах, текстурах та об’ємах. Інтернет-магазин Укрмед спеціалізується на товарах, які частіше за все використовуються у сфері охорони здоров’я. В каталозі представлені популярні види антисептиків для забезпечення максимальної стерильності будь-де, ще й за приємною ціною.
Серед них найбільший попит мають:
- Дезасепт. Універсальний засіб, що швидко знезаражує. Він бореться з бактеріями та вірусами, не залишаючи липкого шару. Вміст спирту в ньому зазвичай становить 68-72%. А це гарантує ефективну дезінфекцію в лічені секунди.
- Дезгель. Дезінфектор у формі гелю, що підходить для частого користування. Блокує пересушування та подразнення. Гелева текстура легко розподіляється по руках. Плюс має пролонговану дію, захищаючи від бактерій протягом 3-4 годин. Економний формат.
- Дезамол. М’який дезінфікуючий засіб, який підходить навіть для чутливої шкіри. Вміст спирту — 60-65%. Сприяє збереженню природного балансу вологи, не викликаючи подразнень і не пересушуючи шкіру. Підходить навіть для дітей, людей з алергією або чутливою шкірою.
Всі гігієнічні засоби для рук — концентрати. Тобто кожен сам регулює, скільки дезінфектора використати для антимікробного розчину. А ще засіб можна використовувати не тільки для обробки рук та інших частин тіла. Якщо збільшити вміст концентрату в знезаражувальному розчині, можна отримати засіб для обробки поверхонь та інструментів.
Критерії вибору дезінфекційного засобу для рук
При виборі антисептичних розчинів для рук важливо звернути увагу на кілька ключових факторів:
- склад засобу. Якщо у вас чутлива шкіра, краще вибирати продукти, що додатково зволожують її;
- концентрація спирту. Для ефективного знищення мікробів потрібно хоча б 60% спирту;
- пакування. Є формати з помпою-дозатором та без.
Якщо ви плануєте купити антисептики для рук в Україні, слід звернути увагу на бренд виробника. В Укрмед представлені передові медичні компанії, які продають сертифіковану та дієву продукцію. Антибактеріальні гелі для рук в асортименті дійсно нейтралізують патогенну флору та захищають від розповсюдження. Тому ви можете бути впевнені в безпеці. Всі дезінфектори легкі у використанні, мають швидку та довготривалу дію.
Використовуйте антисептик щоразу, коли немає можливості помити руки, і бережіть себе!