+380 (97) 020-50-50
Швидкий тест "Соль для ванн" (MDPV1000/a-PVP1000, MCAT500) DOA-135
Швидкий тест "Соль для ванн" (MDPV1000/a-PVP1000,MCAT500) DOA-135 ##от компании## Укр-мед - ##фото## 1

Швидкий тест "Соль для ванн" (MDPV1000/a-PVP1000, MCAT500) DOA-135

В избранное
195
В наличии
Код: 105267
Контактная информация
Телефоны
Адрес
Украина, Киев, ул. Драгоманова 31Б на карте

Описание

Швидкий тест на 3 наркотики "Соль для ванн", касета (MDPV1000/α-PVP1000/MCAT500).

Швидкий тест на наркотичні речовини (тест--панель) є швидким хроматографічним імуноаналізом для якісного виявлення кількох наркотичних речовин та їх метаболітів в сечі.
ПРИЗНАЧЕННЯ
Швидкий тест на 3 наркотики, касета – це швидкий хроматографічний імуноаналіз для якісного виявлення декількох наркотичних речовин і їхніх метаболітів у сечі з наступною чутливістю визначення (граничними концентраціями):
Альфа-піролідиновалерофенон (α-PVP 1000) alpha-Pyrrolidinovalerophenone 1000
3,4-метилендіоксипіровалерон (MDPV 1000) 3,4-methylenedioxypyrovalerone 1000
Меткатинон (MCAT 500) methcathinone 500
Цей аналіз дає лише попередні аналітичні результати. Для отримання підтвердження аналітичного результату необхідно використовувати більш специфічний альтернативний хімічний метод. Газова хроматографія/мас-спектрометрія (GC/MS) є найкращим підтверджувальним методом. Оцінка клінічних даних і професійне судження повинні застосовуватися до будь-якого результату тестування на зловживання наркотиками, особливо коли виявлені попередні позитивні результати.
ЗАГАЛЬНІ ВІДОМОСТІ
Швидкий тест на 3 наркотики, касета – це швидкий скринінговий тест (сеча), який проводиться без застосування спеціальних інструментів. Тест використовує моноклональні антитіла для вибіркового виявлення підвищених рівнів специфічних наркотиків у сечі.
α-PVP (альфа-піролідиновалерофенон)
Альфа-піролідиновалерофенон (також відомий як α-PVP, A-PVP, alpha-PVP і Flakka) – це синтетичний стимулятор класу катинонів, представник класу піролідинів.1 α-PVP може бути кількісно визначений у крові, плазмі або сечі для підтвердження діагнозу інтоксикації у госпіталізованих хворих або служити доказом у розслідуванні причини смерті в судово-медичній експертизі.2 Він, як правило, має форму кристалічного порошку або кристалічних уламків, які користувачі вживають для отримання сильних, але короткочасних стимулюючих ефектів ейфорії, які можна порівняти з ефектами від метамфетаміну та кокаїну при вдиханні або інгаляції. Повідомляється, що причиною або однією з головних причин смерті при самогубствах і передозуваннях, спричинених комбінаціями лікарських засобів, є α-PVP.3, 4 Повідомлялося принаймні про одну смерть, де даний наркотичний засіб був у комбінації з пентедроном і спричинив зупинку серця.
MDPV (3,4-метилендіоксипіровалерон)
3,4-метилендіоксипіровалерон (MDPV) – це психоактивна рекреаційна наркотична речовина зі стимулювальними властивостями, яка діє як інгібітор зворотного захоплення норадреналіну-дофаміну (NDRI). Вперше вона була розроблена в 1960-х роках командою з Boehringer Ingelheim. MDPV залишався незрозумілим стимулятором до 2004 року, коли він почав продаватися як синтетичний наркотик. Продукти, позначені як солі для ванн, що містили MDPV, раніше продавалися як рекреаційні препарати на автозаправних станціях і в магазинах у Сполучених Штатах, подібно до продажу Спайсу і К2 як суміші для куріння. MDPV – це 3,4-метилендіокси заміщений аналог сполуки піровалерону, розробленого у 1960-х роках, який використовувався для лікування хронічної втоми та як анорексант, але виникли проблеми зловживання і залежності. Хоча, незважаючи на структурну схожість, ефекти від MDPV мало схожі на інші похідні метилендіоксифенілалкіламіну, такі як 3,4-метилендіокси-N-метиламфетамін (МДМА), які виявляють переважно стимулювальні ефекти з м’якими ентактогенними властивостями. MDPV метаболізується за допомогою CYP450 2D6, 2C19, 1A2 і COMT (фаза 1 в печінці) в метилкатехол і піролідин, які глюкоронізуються (уридин 5'-дифосфо-глюкоронозил-транферазою), і виводяться нирками; лише невелика частина метаболітів виводиться з калом. Вільного піролідину у сечі не виявиться.
MCAT (Меткатинон)
Меткатинон – моноаміновий алкалоїд і психоактивний стимулятор, заміщений катинон. Меткатинон – це наркотик, що викликає сильну залежність, в першу чергу психологічну; більшість ознак залежності – емоційні або психологічні. Він був популяризований і продовжує продаватися під такими оманливими назвами, як "солі для ванн", "рослинні добрива" або "хімічні речовини для досліджень", але це насправді потужний психостимулятор, який використовується як рекреаційний наркотик. Вплив цього препарату зазвичай триває від 4 до 6 годин. Він використовується як рекреаційний через його сильний стимулювальний і ейфорійний ефекти, викликаючи звикання, з фізичним та психологічним синдромом відміни, якщо його вживання припиняється після тривалого або в великих дозах застосування.5 Його зазвичай нюхають, але також курять, вводять ін’єкційно або приймають перорально. Меткатинон входить до списку речовин, що контролюються за Переліком I Конвенції про психотропні речовини та Закону про контрольовані речовини Сполучених Штатів, і тому не вважається безпечною або ефективною речовиною при діагностиці, профілактиці або лікуванні будь-якої хвороби і не має затвердженого медичного застосування. Меткатинон має дуже високу афінність до транспортера дофаміну і транспортера норепінефрину (норадреналіну). Його спорідненість до серотонінового транспортера менша, ніж у метамфетаміну.

Характеристики

Код товара
105267
Страна производства
Китай
Формат теста
Тест-панель
Материал для исследования
Урина
Количество в упаковке
25

Подобные товары

Тест на сифилис (TP) W34-C4P, WONDFO в Киеве от компании Укр-мед
34
Тест на сифилис (TP) W34-C4P, WONDFOКод: 105007
Тест на ВИЧ 1/2 (HIV 1/2) W006-С, WONDFO в Киеве от компании Укр-мед
34
Тест на ВИЧ 1/2 (HIV 1/2) W006-С, WONDFOКод: 105009
Тест на гепатит В (HBsAg) W003-C, WONDFO в Киеве от компании Укр-мед
34
Тест на гепатит В (HBsAg) W003-C, WONDFOКод: 105011
Тест на гепатит С (HCV) W005-C, WONDFO в Киеве от компании Укр-мед
34
Тест на гепатит С (HCV) W005-C, WONDFOКод: 105012